Najnowszy seria obiektywów Samyang Premium to kolejny poziom obiektywów manualnych, które sa dostosowane do aparatów pełnoklatkowych o matrycy 50Mpx oraz kamer nagrywających w rozdzielczości 8K. Pozwala on uchwycić każdą chwilę w najlepszej jakości obrazu

Damian Jakowski

Mam na imię Damian. Mieszkam w najpiękniejszym polskim mieście - Gdańsku! Z wykształcenia jestem inżynierem. Swoją przygodę zacząłem 15 lat temu od zestawu Zenit ET + Helios 44M-6, jednak na poważnie fotografuję od 4 lat. Zajmuje się fotografią portretową i reportażową. W portrecie głównie korzystam ze starych manualnych szkieł, natomiat w reportażu zawsze mam przy sobie Samyanga 35mm f1.4. Uwielbiam fotografię czarno-białą i piękny magiczny bokeh. Zawsze otwarty na ludzi i nowe szkła. Fotografia jest dla mnie drogą, podróżą, zobaczymy co przyniesie za chwilę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Używam:   

 

Marcin Kałuża

Nazywam się Marcin, od dwudziestu pięciu lat zajmuję się fotografią, retuszem, projektowaniem graficznym, drukiem oraz zarządzaniem barwą i inżynierią koloru. Pochodzę z Krakowa.
Fotografią zainteresowałem się na poważnie podczas studiów na krakowskiej ASP, na zajęciach w pracowni prof. Łagockiego. Najbardziej lubię portret, krajobrazy i wnętrza, oraz zdjęcia kulinariów. Pasjonują mnie malarskie właściwości obiektywów stałoogniskowych, mam słabość do jasnych, manualnych stałek o ciekawym bokeh.
Jako ekspert z zakresu zarządzania barwą, obrazowania oraz druku współpracuje z wieloma producentami sprzętu oraz producentami fotoksiążek, jak również wieloma profesjonalnymi laboratoriami fotograficznymi, drukarniami i artystami.


Prowadzę warsztaty, webinaria i szkolenia jak również dzielę się swą wiedzą na forach internetowych związanych z tematyką fotografii i grafiki, oraz w mediach społecznościowych.

 

 

Używam:    
  

 

Sara Pawlikowska-Starzyk

Mam na imię Sara i na co dzień mieszkam w Zakopanem. Kilka lat temu spełniłam swoje największe marzenie i kupiłam pierwszy aparat. Tak zaczęła się moja przygoda z fotografią, która z czasem stała się pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch Samyangów: AF 35mm f/1.4 (obecnie moje ulubione szkło!) i AF 24mm f/2.8 - obydwa Sony E. Nie rozstaję się z nimi szczególnie w trakcie moich podróży. Dodatkowo postanowiłam zamienić pasję w sposób na życie, wykonuję przede wszystkim reportaże i sesje ślubne.

 

 

Używam: