Obiektywy fotograficzne manualne

MF 85mm 1.4 Z

Samyang MF 85mm 1,4 Z to pierwszy teleobiektyw koreańskiego producenta optyki zaprojektowany do systemu Nikon Z. Oferuje to co najważniejsze w obiektywach portretowych czyli piękną plastykę obrazu (bokeh), żywe kolory i przysłonę 1,4.


Tor optyczny tworzy 9 soczewek ułożonych w 7 grupach. Wysokiej jakości elementy optyczne niwelują aberacje, dbają o wysoką rozdzielczość i odpowiedni kontrast obrazu. Przysłona 1,4 pozwala na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych i gwarantuje piękną separację tła w fotografii portretowej. Dodatkowymi atutami nowego instrumentu Samyanga jest nowoczesny design, solidna konstrukcja i uszczelnienia dające duży komfort pracy w terenie.

 

Model MF 85mm 1,4 Z wraz z obiektywem MF 14mm 2,8 Z dowodzi konkurencyjności marki Samyang który obserwuje trendy rynkowe i odpowiada na zapotrzebowania klientów.

Zastosowanie

Specyfikacja techniczna

Specjalny układy optyczny (H-ASP) dla krystalicznego obrazu.
Układ optyczny H-ASP do ekstremalnego minimalizowania zniekształceń oraz aberracji w wysokiej rozdzielczości. Efekty rozbłysków i duchów są kontrolowane dzięki technologii ultra-wielowarstwowej powłoki firmy Samyang.

 

8 listków przysłony daje piękny bokeh.
Dzięki okrągłemu otworowi przysłony z 8 zakrzywionymi listkami, obiektyw Samyang MF 85 mm F1.4 Z tworzy delikatny nastrój na twoich zdjęciach z pięknym efektem bokeh, szczególnie na ujęciach portretowych czy miejskich świateł, gdzie tło jest nieostre.

 

Manualny teleobiektyw z mocowaniem Nikon Z.

MF 85 mm F1.4 Z zapewnia niesamowite, żywe kolory i miękkie, przyjemne obszary nieostre, tworząc obiektyw o którym marzą kreatywni fotografowie.

 

Uszczelnienie bagnetu obiektywu.

Uszczelnienia obiektywu obejmują nawet niewiekie przestrzenie, aby skutecznie chronić soczewkę przed kurzem, lekkim deszczem i śniegiem. Ochronna ta pozwala użytkownikom uchwycić chwilę na zewnątrz w dowolnym środowisku, zapewniając niezawodność, której potrzebujesz, aby kontynuować fotografowanie.

 

Jasna przysłona (F1.4)

Samyang MF 85 mm F1.4 Z z jasną przysłoną F1.4 doskonale nadaje się do fotografowania w słabym świetle, szczególnie na portretach. Miękki efekt bokeh nie odwraca uwagi od głównego obiektu.