Obiektywy fotograficzne manualne

MF 14mm 2.8 Z

Samyang MF 14mm 2,8 Nikon Z to pierwszy szerokokątny manualny obiektyw koreańskiego producenta dedykowany dla bezlusterkowych aparatów Nikon Z. 
Nowy instrument oferuje doskonałą ostrość w całym kadrze a kąt widzenia wynoszący 115,7˚ predysponuje go do stosowania w fotografii wnętrz, architektury czy krajobrazu.

 


Tor optyczny składa się z 14 soczewek ułożonych w 10 grupach. Do osiągnięcie najlepszej jakości obrazu zastosowano szereg specjalistycznych elementów w tym ASP, H-ASP, ED i HR które kontrolują transfer światła dostarczając czysty i wysoko rozdzielczy obraz do matrycy aparatu. 
Konstrukcja obiektywu jest uszczelniona i chroni przed złym wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 


MF 14mm 2,8 Nikon Z dowodzi konkurencyjności marki Samyang który obserwuje trendy rynkowe, reaguje na nowe  i odpowiada na zapotrzebowania klientów.

Zastosowanie

Specyfikacja techniczna

Wysoka roździelczość obrazu.

Obiektyw MF 14 mm F2,8 Z posiada soczewki ASP, H-ASP, ED i HR do kontroli przebiegu światła i dostarczania czystego, żywego obrazu do matrycy aparatu. Efekty rozbłysków i duchów są kontrolowane dzięki ultra-wielowarstwowej powłoce Samyang.

 

Szeroki kąt widzenia.

Szeroki kąt widzenia 115,7˚ obiektywu Samyang MF 14 mm F2,8 Z zapewnia doskonałe wrażenie głębi i przestrzeni, od szerokich krajobrazów, wnętrz po astrofotografię szerokiego pola.
Wbudowana osłona obiektywu w kształcie płatka skutecznie blokuje niepotrzebne rozproszone światło i maksymalizuje jakość obrazu.

 

Uszczelnienia obiektywu.

Uszczelnienia obiektywu obejmują nawet niewiekie przestrzenie, aby skutecznie chronić soczewkę przed kurzem, lekkim deszczem i śniegiem. Ochronna ta pozwala użytkownikom uchwycić chwilę na zewnątrz w dowolnym środowisku, zapewniając niezawodność, której potrzebujesz, aby kontynuować fotografowanie.

 

Manualny, szerokokątny obiektyw z mocowaniem Nikon Z.

Jako pierwszy obiektyw z mocowaniem Nikon Z, Samyang MF 14 mm F2,8 Z stał się bestsellerem Samyanga. Obiektyw ten zapewnia użytkownikom kreatywność dzięki głębi i łatwej regulacji ostrości.